Виготовлення будівельних ферм

Будівельна ферма є несучою конструкцією, яка складається з прямолінійних стрижнів і в основному застосовується в будівництві. Розрізняють будівельні ферми за видом матеріалу (металеві та залізобетонні). Тип ферми та її габарити залежать від призначення будівлі чи споруди, виду покриття, способу опори ферм тощо. У будівництві за допомогою ферм перекриваються величезні прольоти.

Виготовлення будівельних ферм

Компанія Метал Сервіс проектує та виробляє всілякі будівельні ферми з металу Київ з гарантією якості та точного дотримання терміну їх виготовлення. Завдяки висококваліфікованому персоналу, інноваційному обладнанню яким укомплектовані робочі цехи, та індивідуальному та серйозному ставленню до кожного замовлення, наші клієнти можуть бути впевнені в тому, що у призначений час отримають готове замовлення, яке буде виготовлено з якісного матеріалу та гарантовано прослужить довго.

Металеві будівельні ферми

У наші дні металеві ферми Київ дуже потрібні в будівельних областях і використовуються як перекриття для житлових будівель та промислових об’єктів, а також при зведенні мостів, виробництві вантажопідіймальних кранів та в інших випадках. Поділяють будівельні ферми на просторові або плоскі: просторові утворюють просторовий брус, що сприймає навантаження, яке надходить з будь-якого напрямку, а плоскі мають стрижні, розташовані в одній площині, які сприймають навантаження тільки в тій площині, в якій вона прикладена.

Найчастіше використовують комбіновані ферми, які мають ряд переваг, серед яких виділяється простота виготовлення та їх використання в конструкціях, схильних до постійних рухливих навантажень.

Слід зазначити, що економити на металевих фермах не варто, оскільки заощадивши на їхньому виробництві, ви знижуєте їхній рівень надійності. Виготовлення будівельних ферм Київ необхідно довіряти виключно перевіреним і досвідченим організаціям, до яких ми належимо. Тому якщо вам потрібні ферми, то замовляйте їх у нас. Наші фахівці швидко, акуратно та якісно виготовлять будівельні ферми для вас у стислий термін.

Залишити коментар