Виготовлення деталей на ваше замовлення

Наша компанія «Метал сервіс» зробить на замовлення трудомісткі та високоточні продукти з металу, причому як з нержавіючих сталей та легованих металів, так і з кольорових металів з використанням токарного або фрезеруючого шліфування. На нашій фабриці виробляється велика кількість якісних деталей та запасних частин будь-якої складності для машинобудування, поліграфії, усіх галузей легкої та харчової промисловості.

Абсолютно всі деталі обладнання відповідають стандартам якості та затверджені відповідними свідоцтвами та сертифікатами високої якості. Наше підприємство “Метал сервіс” має можливість виробництва деталей та запасних частин за кресленнями та зразками замовника. Адже дуже часто відповідної складової немає на складах ген. постачальника певного устаткування. І це пов’язано з низкою обставин, зокрема, якщо постачальник обладнання продає виключно вузли в зборі, не пропонуючи одиничних деталей, або якщо обладнання так застаріло, що його комплектуючі вже давно зняті з виробництва. Дане обладнання з часом неодмінно зношується, постійно контактуючи з іншими деталями оснастки або середовищами роботи, і як наслідок, часто виникає необхідність закупівлі свіжих деталей оснастки, у зв’язку з їх несправністю чи зносом через старіння самого матеріалу. Найчастіше, допоміжні частини до морально застарілого обладнання можуть не випускатися, або поставлятися за дуже рідкісними каталогами виробника обладнання тільки в складі установок у зборі, але не окремо. У свою чергу це призводить до значного подорожчання зміни таких компонентів обладнання.

Виробництво деталей та запасних частин виконується на надточному оснащенні висококваліфікованими професіоналами, які мають багаторічний досвід праці з виробництва всіляких деталей та запасних частин по особистих кресленнях клієнта. У разі виробництва деталі за зразком наші висококласні конструктори самостійно зроблять необхідні заміри зразка і зроблять креслення продукту, що у будь-якому разі гарантує необхідну вами якість виконання деталей оснащення. Наші професіонали роблять будь-які роботи, пов’язані з металообробкою.

Наша компанія з радістю виготовить деталі на замовлення за найнижчими цінами. При цьому якість залишається найвищою. Звертайтеся до нас, і ви отримаєте всі необхідні деталі в кращому вигляді!

Залишити коментар