Виготовлення навісів

З давніх-давен вхід в будь-яку будівлю оформлявся таким чином, щоб заходити в будівлю було не тільки зручно, але і сам вхід виглядав естетично. Навіс є обличчям будинку, яке демонструє добробут його господарів. Тому на виготовлення навісів ніколи не шкодували ні сил, ні коштів, намагаючись, щоб будинок виглядав гідним чином.
Навіс виконує і практичну, і високохудожню функцію, являючи собою прикрасу будівлі. Навіс є досить легкою конструкцією, яка легко монтується, не займаючи багато часу і сил. Але це не означає, що навіс є менш функціональним елементом. Навіс із полікарбонату або з кованими елементами є досить привабливим та оригінальним рішенням.
Виготовлення металевих навісів здійснюється шляхом з’єднання деталей, що об’єднуються в єдине ціле спайкою, зварюванням або клепанням. Основною деталлю навісів є дах, що надійно захищає від сонця та опадів. Вона виконується і з цілісного листа металу, і з полікарбонату, і з інших покриттів, що просвічуються, так і затемнених.
Виготовлення навісів з полікарбонату в КиєвіВиготовлення навісів з полікарбонату нашої компанії виробляється з суворим дотриманням техумов та вимог. Створювані нами конструкції, які мають покрівлю у вигляді прозорого, надійного матеріалу, мають екстер’єр, що ідеально поєднується з наявними капітальними будинками. Такий матеріал, як полікарбонат, нещодавно з’явився на ринку будматеріалів, але його затребуваність постійно зростає завдяки не тільки відмінній якості та її міцності, але й різноманітності фактур та кольорів.
Виготовлення навісів з металу на замовлення нашими фахівцями здійснюється у суворому дотриманні технічних норм і вимог, завдяки чому виріб виходить дуже привабливим, міцним та довговічним.
У нашій компанії ви можете завжди замовити будь-який розмір навісу, який ми готові виконати з використанням різних матеріалів, вигідно комбінуючи їх. Ми гарантуємо бездоганну якість, низьку вартість та довговічність виробів, які ви купуєте у нашій компанії.

Залишити коментар