Ворота металеві

Ми пропонуємо різні варіанти гаражних та промислових металевих воріт, які ставляться на посилених кованих петлях і можуть розкриватися назовні та всередину за вашим бажанням. Дані моделі підходять для застосування не тільки в автомобільних гаражах, але і для монтажу на складах, приватних будинках, дачах, присадибних ділянках. Якісні металеві ворота в Києві поставляються з надійними замками і зазвичай пофарбовані ґрунтовкою.

Виробництво залізних воріт виконується цехом на персональні замовлення, після завчасного виїзду спеціаліста та зняття всіх необхідних вимірів. Працівники нашої компанії, безперечно, допоможуть вам встановити та підібрати оптимальний конструктивний тип професійних гаражних металевих воріт.

Розпашні гаражні ворота виробляються лише індивідуально, з урахуванням усіх розмірів будівлі або паркану. Металеві ворота зазвичай є більш простим типом прогресивних гаражних дверей. Їхні стулки встановлюються на специфічних стовпах за допомогою рухомих шарнірних петель, що гарантує легкість та справність руху при відкриванні воріт. При цьому для типових систем характерне зовнішнє відкривання стулок, але за бажанням замовника залізні ворота можуть бути поставлені так, щоб розкривалися всередину.

Гаражні ворота

Ворота з металу

Наші металеві ворота вже давно завоювали популярність та кохання серед клієнтів. Вони виділяються конструктивною нескладністю та, як результат, міцністю та надійністю. Ворота, які виготовляє наша компанія, відрізняються легкістю монтажу, простотою та невибагливістю в експлуатації. Важливою перевагою вважається і їхня невисока вартість.

Мінусом гаражних металевих воріт вважається те, що для їх стандартного функціонування відстань перед воротами має бути рівним. Інакше можливі дефекти у роботі.

Як правило, розпашні металеві ворота забезпечуються окремою гарною хвірткою. Серед напилення стулок, різних стовпів і петель, застосовуються досконалі покриття. Компанія “Металсервіс” спеціалізується на створенні якісних, недорогих та дуже надійних воріт, які будуть служити вам кілька десятків років.

Залишити коментар