Газокисневе різання металу

Газокиснева різання металу є, мабуть, основний метод термічного різання металів, який є традиційною технологією різання, що відмінно зарекомендувала себе в промисловості. Газокисневе різання Київ з успіхом застосовується вже кілька десятиліть.
Газокисневою різкою металу називається наступний процес: метал нагрівається в середовищі кисню до температур займання металу, після чого розплавлений метал видаляють із зони різання кисневої ріжучої.
Процес різання обумовлюється переміщенням газового різака по певній заданій траєкторії, при цьому газовий різак здійснює відразу дві функції: розігрів та різання. Спеціальний склад газів, що використовується для різання, підбирають виходячи з характеристик та властивостей матеріалів, які потрібно обробити. Найлегше ріжуться таким способом низьковуглецеві сталі.
Існує певні обмеження для газового різання:
  1. Температура плавлення оброблюваного металу повинна бути більшою за температуру займання в кисні даного металу;
  2. Оброблюваний метал повинен мати хорошу плинність у рідкій фазі;
  3. Метал повинен мати низьку теплопровідність.
Найважливішою умовою при різанні є чистота кисню, який використовується для різання (98,5-99,5%). При порушенні цієї умови різання продуктивність знижується, а витрата кисню зростає, що негативно позначається на економічній вигоді даного газового різання.
Машини газокисневого різання здатні розрізати метал, товщина якого може бути до 200 мм, в деяких випадках товщина металу, що обробляється, може становити 600 мм.
Ще однією перевагою газового різання є вартість цього обладнання, якщо порівнювати його з вартістю обладнання, яке відноситься до інших видів різання (плазмової, гідроабразивний, лазерного різання металу).
Ціна, за якою у нас можна купити вироби, які виконані газовою різкою, доступна та приваблива.

Залишити коментар