Зварювальні апарати

Зварювальні апарати – це обладнання, що перетворює напругу на зварювальний струм з точними параметрами, які називають вольтамперними характеристиками струму. Зварювальні апарати поділяють за потужністю на професійні (з високою потужністю) та побутові (потужність не перевищує 20 амперів).

Усі зварювальні апарати мають конструкцію у вигляді металевого заземленого корпусу. На передній панелі корпусу розташовані органи управління, а також клеми та кабелю “маси” плазмового різання. Зварювальне обладнання також відрізняється і типом джерела живлення.

Компанія “МеталСервіс” здійснює професійне зварювання найсучаснішими зварювальними апаратами. Найбільш технологічним обладнанням є зварювальні інвертори, на яких спеціалісти і виконують усі. %D1%87%D0%BD%D1%8B%D0%B5-%D1%80%D0%B0%D0%B1%D0%BE%D1%82%D1%8B/”>зварювальні роботи .

Завдяки тому, що в нашій компанії працюють тільки досвідчені та кваліфіковані зварювальники, результати робіт, які ми виконуємо, гарантовано будуть мати бездоганну якість і надійність.

Застосування зварювальних інверторів не має меж. За допомогою цього обладнання можна проводити будь-які зварювальні роботи, а також здійснювати різання плазмового та електродугового типу.

Залишити коментар