Порошкове фарбування

Завод металоконструкцій «Метал Сервіс» пропонує свої послуги з порошкового фарбування виробів з металу.
Переваги порошкового фарбування металу:
Вироби з порошковим покриттям мають високу корозійну стійкість
Металоконструкції, пофарбовані таким чином, мають високі механічні та експлуатаційні характеристики – значно підвищується їх термостійкість, удароміцність і зносостійкість.
Температурний діапазон працездатності металевих виробів стає рівним від -600С до +1500С.
Порошкове фарбування металу сильно змінює зовнішній вигляд металовиробів, віддаючи еталонну якість поверхні будь-яких металоконструкцій. Завдяки цьому підвищується попит на них та вартість.
Забарвлення таким чином є повністю екологічним.
Повна відсутність будь-яких розчинників.
Порошкові фарби повністю безпечні для людини, навіть при прямому контакті.
Повністю пожежобезпечні .
Висока швидкість нанесення.
Фарбування порошкове
Чому ми?
Протягом багатьох років завод металоконструкцій «МеталСервіс» надає свої послуги на території всієї України. За цей час ми стали професіоналами на ринку металоконструкцій та зарекомендували себе як надійного партнера у бізнесі будь-якого напряму та розміру.
Ми надаємо у слуги по фарбуванню порошковою фарбою литих дисків, алюмінієвого профілю та багато іншого. Беремо в роботу вироби практично будь-яких габаритів – довжиною до 11 метрів та висотою до 2,5 метра.
Короткі терміни виконання замовлення! Залежно від обсягу Вашого замовлення ми виконаємо порошкове фарбування у Києві терміном від 1 до 3-х днів.
Широкий спектр квітів, що надаються. Будь-який Ваш виріб набуде нового зовнішнього вигляду, що дозволить Вам відрізнятися в ряді подібних компаній, а також збільшити ціну на кінцевий продукт.
Ми гарантуємо якість послуг, що виконуються! Вам не потрібно буде турбуватися про допущений у роботі шлюб або зіпсований вид товару.
Фарбування порошковою фарбою у нас приємно здивує Вас поєднанням ціни та якості.
Порошкове фарбування у Києві виконується на професійному обладнанні найвищої якості. Автоматичні системи полімерно-порошкового забарвлення дозволяють заощадити до 20% використовуваного матеріалу, завдяки чому ми можемо дозволити собі тримати прийнятні ціни на послуги, зберігаючи при цьому дуже високу якість роботи.
Ми надаємо послуги з покриття порошкової фарби металевого профілю практично будь-якої форми та розмірів, Вам не доведеться переробляти початковий проект робіт. Ми підлаштуємося під Вас.
Висока якість порошкових фарб, їх безпека для людини, а також високі показники експлуатації металоконструкцій, пофарбованих таким чином, дозволяють технології порошкового фарбування набувати широкого поширення у світі.

Вироби, що фарбуються подібним чином, використовуються в багатьох галузях промисловості. У тому числі й нафтовій галузі. Внутрішнє покриття труб, що використовуються в бурових установках, продовжують термін їх служби на багато років вперед, незважаючи на жорсткі природні та механічні умови.

Також ми виконуємо порошкове фарбування дисків будь-яких розмірів та форм. Не важливо, з алюмінію чи якогось іншого металу виконані Ваші конструкції – ми надамо їм естетичного вигляду та виділимо Вас серед сусідів та конкурентів.
Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Професійні менеджери обов’язково роз’яснять усі питання, що допоможуть з вибором кольору, а також в короткі терміни розрахують Ваше замовлення і передадуть у роботи.

Залишити коментар