Сходи

Одна тільки думка про дизайн сходів, що поєднують різні рівні вашого будинку, зазвичай приходить вже через складання генерального плану. Внаслідок цього рекомендуємо звертатися до прольотів сходів як головних деталей фасаду. Солідний сходовий проліт, мабуть, виглядає величним, і тоді навіть 1 або 2 ступені, якщо вони досить широкі, можуть привертати погляд і кликати на вищий рівень вашого будинку.

Ефект гарантує не тільки площину сходів та їх пристрій, але й те, як ви зможете прикрасити їх різноманітними компонентами, такими як поручні або балюстради. Дайте своїм сходам практичні функції: застосовуйте їх як основу, на яку можна ставити горщики або звичайні контейнери з однорічними рослинами; як живий майданчик по краях для повзучих видів рослин.

Сходи з металу

На зовнішній вигляд просвіту сходів будинку в першу чергу дуже впливає його взаємовідносини з усіма будівельними складовими частинами житла, а в другу чергу – територія по краях просвіту та його елементи. Потужні підпірні стіни можуть звести нанівець зовнішній вигляд гарних сходів. Наша компанія має величезний досвід створення якісних металевих сходинок для будь-яких типів будівель. Якщо вам потрібен індивідуальний підхід, відмінний сервіс та низькі ціни – тоді дзвоніть нам, і ви отримаєте все, про що так давно мріяли. Але є ще одна деталь. Комфорт від підйому сходами залежить від їх габариту, і зазвичай чим крутіше сходинки, тим швидше ви піднімаєтеся. Відповідно до загальної концепції, будинок потрібний для відпочинку, тому створюйте щаблі невисокими та пологими.

Замовити виготовлення сходів ви можете у нас, поспілкувавшись з нашим менеджером. Після уточнення всіх деталей ваше замовлення буде прийнято на обробку, і незабаром ви зможете забрати його на складі.

Залишити коментар