Цинкування металу. Гальваніка

Цинкуванням називається процес нанесення на метал шару цинку. Цей шар є надійним захистом від корозії. Цей спосіб захисту має таку гідність, цинковий шар першим вступає в корозійну реакцію, а ось метал, що знаходиться під цим шаром, залишається “недоторканим”.

Існує кілька способів цинкування, але в нашій компанії цей процес здійснюється гальванічним способом, що є електрохімічним осадженням цинку на металі в спеціальному розчині – цинксодержащем електроліті.

Гальваніка Київ або гальванічне цинкування збільшує експлуатаційний термін служби металевого виробу в кілька разів, завдяки чому значно знижуються витрати на його технічне обслуговування та заміну.

>

У нашій компанії фахівці здійснюють якісне цинкування, адже перш ніж Гальваніка металу піддати металевий виріб гальванічному цинкуванню, вони ретельно готують його поверхню. Тільки досвідчені та кваліфіковані фахівці знають, що перед цинкуванням поверхню металу очищають від елементів корозії, окалини та домішок жирів, після чого проводять зачистку від металевого блиску. Завдяки такій ретельній підготовці цинковане покриття після гальванічного цинкування буде ідеально рівним та гладким. Якщо ж не зробити очищення, то таке цинком покриття ляже нерівномірно, що створить вразливі зони для корозії.

Крім того, після нанесення цинку покриття металевого виробу потребує особливої ​​обробки – освітлення та пасивації.

Освітлення – це процес травлення в слабкому розчині азотної кислоти, а пасивація являє собою процес переходу металу в пасивний стан. Завдяки пасивації покриття набуває додаткової корозійної стійкості та підвищує свої декоративні властивості (підсилюється блиск, змінюється забарвлення).

Низька собівартість, надійний захист від корозії та високий рівень анодного захисту металу  – завдяки цим перевагам гальванічне цинкування Київ сьогодні є найбільш затребуваним.

Звернувшись до нашої компанії, кожен клієнт може бути впевнений, що замовлене у нас цинкування металу буде виконане з точним дотриманням всіх правил (попереднє очищення, а також освітлення та пасивація), завдяки чому може бути спокійним за якість здійсненого процесу під назвою гальваніка.

Залишити коментар