Завод металоконструкцій

Завод металоконструкцій (ЗМК)

У світі головну роль грають такі властивості як: довговічність, надійність, міцність. Металоконструкції володіють усіма перерахованими якостями, а крім них ще безліччю інших переваг. Тому металеві конструкції та вироби вважаються затребуваними і застосовуються в різних сферах.

Завод металоконструкцій «Метал Сервіс» вже багато років займається виготовленням, встановленням та обробкою різноманітних конструкцій із металу. Слід зазначити, що “Метал Сервіс” гарантує найвищу якість за доступною ціною. Металоконструкції Київ виготовляються тільки найкращої якості та відповідно до всіх стандартів та норм. “Метал Сервіс” уважно стежить за якістю свого продукту.

Металлические конструкции Металлоконструкции
Конструкции из металла Конструкции металлические

В Україні існує чимало заводів та компаній, які займаються виготовленням металевих конструкцій. Завод металоконструкцій «МеталСервіс» працює на ринку України кілька років і, впевнено, займає одну з лідируючих позицій серед конкурентів. Завод відбирає тільки професійних, висококваліфікованих фахівців, а також використовує тільки найсучасніше обладнання. Крім того, всі матеріали виготовлення конструкцій проходять ретельну перевірку якості. Завод співпрацює лише з тими постачальниками, які перевірені багаторічною співпрацею. Закупівля матеріалу відбувається оптом, що впливає на вартість металевих виробів.

Наші переваги:

Вирішили придбати металоконструкції Київ від заводу «Метал Сервіс»? Ви зробили правильний вибір! Співпраця з «Метал Сервіс» має свої привілеї:

 • сучасне обладнання(лазерне різання металу, плазмове різання), яке гарантує високу якість продукції;
 • співпраця лише з перевіреними постачальниками матеріалу;
 • професійні, досвідчені співробітники;
 • прекрасне поєднання доступної ціни та високої якості;
 • металоконструкції доступні як в роздріб, так і в оптовому продажу;
 • найшвидший термін виконання замовлення;
 • виключення шлюбу;
 • для кожного постійного клієнта розробляється особливий індивідуальний підхід та всілякі програми лояльності та знижки;
 • замовник може самостійно надавати матеріал для виробів;
 • надання різноманітних послуг;
 • великий досвід роботи з різноманітними металевими конструкціями та виробами.

Завод металоконструкцій «Метал Сервіс» постійно розвивається та вдосконалює набуті навички. Головна діяльність заводу – виготовлення, продаж, а також монтаж різноманітних виробів та конструкцій з металу. Завдяки багатому досвіду співробітників, завод виробляє вироби та конструкції прийнятих стандартних розмірів, а також займається оригінальними, не стандартними замовленнями.

Вам потрібна металева деталь?! Звертайтеся до «Метал Сервіс»! Тут для вас працюють найкращі фахівці, які виготовлять будь-яку деталь згідно ескізу, креслення або іншого зразка. Завод металоконструкцій «Метал Сервіс» дбає про своїх клієнтів. Кожне замовлення виконується з індивідуальним підходом, а особлива увага приділяється вимогам та побажанням клієнта. Звертайтеся до «Метал Сервіс»! Якість гарантована!