Ангари та склади

Швидкомонтовані ангари та склади

Швидкомонтовані ангари та склади – найпопулярніші конструкції на ринку України. Завдяки низькій вартості квадратного метра конструкції їх застосовують для створення надійних промислових приміщень.

Технологія Склад із металу

Окрім того, наша компанія пропонує послуги утеплення приміщень. Для цього використовується якісна мінеральна вата об’ємною вагою понад 100 кг/м³. Цей матеріал відноситься до класу негорючих матеріалів, що збільшує надійність та безпеку будівлі. Крім того, мінеральна вата не вбирає вологу із навколишнього середовища.

Компанія “Метал сервіс” працює на ринку України вже багато років. За цей час ми напрацювали гарні зв’язки із оптовими постачальниками матеріалів. Завдяки цьому вартість складів та ангарів набагато нижча, ніж у конкурентів. Звертаючись до нас, ви отримаєте найякісніші конструкції за зниженими цінами.

Щоб позбавити вас зайвих турбот, ми пропонуємо монтаж конструкцій прямо на місці. Якщо ви замовляєте будівництво швидкозведених ангарів або складів у нас у Києві, ви отримуєте хорошу знижку на обслуговування. Більше того, ми можемо побудувати промисловий склад як за типовим планом, так і індивідуальним. Залежно від цілей і сфери застосування, склад або ангар за індивідуальним планом буде кращим, так як дозволяє економити будівельні матеріали і створювати такі будівлі, які вам потрібні.

На всі послуги ми надаємо гарантію якості. Замовляйте ангари та склади у нас, і тоді ви зможете спокійно працювати, не переймаючись надійністю конструкції.