Аргон

Використання аргонно-дугового зварювання дозволяє нашій компанії надавати своїм клієнтам якісні послуги з відновлення, ремонту деталей, виготовлених із сплавів та кольорових металів.

Слід зазначити, що при ремонті різних вузлів і частин автомобілів застосовується зварювання алюмінію і ґрунту плазмове різання. Висока якість зварювання, при якій використовується аргон, дозволяє застосовувати даний вид зварювальних робіт для ремонту паливних баків, інтеркулерів, глушників і т.д. (У тому числі і головки блоку циліндрів). Тріщини та розриви автомобільних рам, ремонт піддонів картера та блоків двигуна – найважливіша сфера застосування зварювання аргоном.

Незамінні технології, що використовуються компанією «Метал Сервіс» дозволяють працювати в багатьох інших суміжних областях. Завдяки використанню аргонного зварювання наша компанія надає повний спектр послуг з роботи з алюмінієм, чавуном, кольоровими металами, нержавіючою сталлю та титаном.

Завдяки великому накопиченому досвіду з якісного зварювання аргоном та ремонту виробів із різних металів з використанням виключно сучасних технологій наша компанія забезпечить високоякісну роботу, своєчасне виконання замовлення та індивідуальний підхід до клієнта.