Арматурні грати

В наш час якісні арматурні грати в Україні та Києві затребувані фактично у будь-якій галузі будівництва. Основна функція цих конструкцій – підвищення міцності будівлі. За допомогою міцних сучасних арматурних каркасів можна унеможливити утворення небезпечних тріщин, а також значно знизити можливість утворення прогинів. Такі системи здатні знизити масу кожної споруди, що суттєво при спорудженні будівель промислового призначення.

Наша компанія в будь-який момент готова прийняти та обробити ваше замовлення на виготовлення арматурної решітки для будь-якої сфери застосування. Залежно від навантаження, сфери застосування та цілей, які ви ставите, наші менеджери запропонують різноманітні варіанти решіток.

Є два види металевих арматурних каркасів. У нашій компанії ви зможете замовити виробництво будь-якого з необхідних різновидів – просторовий чи шаблонний арматурний каркас із наступним монтажем. Прямі арматурні решітки Київ найчастіше використовуються для роботи з прямолінійними конструкціями будівель. Вони часто виступають гарантом їхньої міцності та надійності, при цьому істотно знижуючи зважене навантаження. Просторові арматурні каркаси незамінні при застосуванні об’ємних блоків, наприклад, будівельних. Насамперед суттєво те, що арматурні грати дозволяють істотно заощадити на витратах часу для зведення залізобетонних конструкцій.

Грати арматурніГрати з арматури і арматурні каркаси можуть бути застосовані і в процесі формування дорожніх покриттів різної складності. Такі конструкції є незамінними при будівництві промислових об’єктів підвищеної складності.

Технології виробництва, які застосовує наша компанія, повністю відповідають міжнародним нормам якості. Сприятливий для експлуатації розкрій, і якісне зварювання гарантує високу надійність продукту. Арматурні грати, виготовлені нашою компанією, допоможуть вам з виконанням будь-якої важливої ​​роботи: від формування дорожніх покриттів до промислового зведення фундаменту споруди.