Бурові шнеки

Буріння типовими шнеками – це основний різновид обертального буріння. Головна особливість методу полягає в тому, що рухи поглиблення потрібної свердловини та витягування продуктів руйнування гвинтовим транспортером у ньому з’єднані. Переваги шнекового методу буріння: висока машинна швидкість буріння, незначні витрати часу на будь-які монтажно-демонтажні процеси та додаткові операції відносно великий діаметр свердловин; практично повна відсутність необхідності у воді для миття. Наша компанія “Металсервіс” виробляє промислові бурові шнеки високої якості, які можна застосовувати в різних галузях. Крім того, вартість такого обладнання у нас набагато нижча, ніж в інших компаніях. Шнек бурильний підготовлений для транспортування гірської породи під час буріння в м’яких породах специфічними долотами лопатевого виду. Тому шнеки бурильні Київ об’єднуються між собою за допомогою шестигранників або тригранників, які передають момент обертання і сприймають на себе осьову напругу.

Діаметр бурильної труби визначається виходячи з міцності замкового з’єднання і достатньої ширини свердловини, яка, у свою чергу, повинна забезпечити розташування та усунення вибуреної породи на поверхню.

Порода переміщається по шнеку догори тим продуктивніше, що більше швидкість обертання шнека, оскільки збільшується відцентрова сила частин породи, яка переміщає їх до стін свердловини. Тому при контакті з лопатями частки пересуваються нагору.

При бурінні по шліфуючим породам зниження зносу бурильних шнеків з їхньої зовнішню кромку навертається спеціальна сталева смуга чи виробляється наплавлення стійкого металу. При високій швидкості буріння (для більш глибокого видалення розбитої породи з району долота) над ним поміщають спеціалізований перехідник з двозахідною (зазвичай) навивкою лінії. При цьому частина вибуреної породи потрапляє безпосередньо на сам бурильний шнек без перетирання.