Вагончики, побутовки, контейнери

Компанія «МеталСервіс» вже більше 10 років працює в галузі малоповерхового зведення на проектуванні, виробництві та перевезенні швидкомонтованих модульних будівель та споруд, побутівок, вагончиків, невеликих постів охорони, затишних дачних будиночків. Пріоритетний напрямок роботи нашої компанії – створення та встановлення торгових павільйонів, контейнерів, вагончиків, кіосків, кіосків, маф та інших рухомих будівель.

Наша компанія накопичує великий досвід, що дає можливість виконувати будь-які, нерідко навіть неординарні замовлення, вдало реалізовуючи всі запити наших клієнтів.

Робота нашої компанії побудована на персональному підході до будь-якого клієнта. Ви можете замовити виготовлення вагончиків у будь-яких обсягах.

Також ми маємо в своєму розпорядженні свій завод, на якому не тільки проводимо установку блок контейнерів і плазмового різання, але й частково виготовляємо необхідні комплектуючі та будматеріали. Це дає можливість говорити про гарну гнучкість розцінок на нашу готову продукцію та про високу якість наших робіт.

Вже розроблено стандартні проекти всіх основних напрямів будівництва. Буд побутовки, складські вагони, загороджувальні пости або контейнери Київ — просто зупините свій вибір на відповідному типовому плані – і ми зробимо його для вас без роздумів . Чи потрібне щось незвичайне? Тоді сміливо пропонуйте власний ескіз, і ми з радістю реалізуємо його в цей будинок.

Також можлива повна комплектація побутівок, вагончиків необхідним обладнанням, електрикою, ролетами тощо. Можливість цих опцій уточнюйте у менеджера.

Побутівки Київ  ми можемо самотужки доставити до кожного регіону України. Блок-модульні будови специфічних розмірів ми зробимо на своєму заводі методом БМЗ та доставимо клієнту. Наші експерти змонтують ці будинки на місці споруд. Вам залишається лише насолоджуватися готовою роботою.