Верстат для згинання арматури

Для отримання відгинів різних арматурних елементів, таких якарматурні грати , стрижні, гаки, напівхомути, хомути, спіралі, сітки тощо, використовується спеціальне обладнання для згинання арматури.

Для чого необхідна? %80%D0%BC%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%80%D1%8B/”>згинання арматури? Насамперед, для сприйняття розтягуючих/зсувних зусиль, для відведення сил, наприклад, як у кутах рам. Слід зазначити, що стрижні згинаються під певним кутом та з урахуванням заданого радіусу згину.

Принцип роботи цього обладнання полягає у процесі холодної деформації: структура зовнішніх волокон матеріалу розтягується, а внутрішня – стискається.

Якщо у вас виникла потреба в будь-якому вищеописаному типі робіт, компанія «Метал Сервіс» із задоволенням візьме на себе обов’язки по їх виконанню. %D0%B0%D0%B7%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%B0%D1%8F-%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%BA% D0%B0-%D0%BC%D0%B5%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%BB%D0%B0/”>плазмового різання. Грамотний підхід до своєї справи, кваліфіковані та досвідчені співробітники нашої компанії забезпечать якісне виконання замовлення за короткий термін.

Гнучка та різання арматури є найважливішим елементом у різних сферах діяльності: виробництві, будівництві, ремонті. Саме тому дана робота вимагає виключно професійного підходу та грамотного поводження з оброблюваним елементом.