Виготовлення арматурних каркасів

Виготовлення арматурних каркасів у КиєвіАрматурні каркаси є металоконструкціями, що використовуються в монолітному будівництві. З їх використанням зводять залізобетонні монолітні конструкції, застосування яких значно прискорює будівництво та покращує міцність об’єктів, що зводяться з їх застосуванням.
Виготовлення арматурних каркасів Київ здійснюється з використанням рифлених і гладких арматурних стрижнів та дроту ВР-1. За допомогою зварювання арматурних стрижнів виходять міцні та надійні арматурні каркаси та арматурні решітки.
Компанія МеталСервіс виробляє арматурні каркаси із застосуванням сучасних технологій, завдяки яким досягається бездоганна якість зварювання, висока продуктивність, бездоганна геометрія каркасу з арматури.
На сьогодні арматурні каркаси досить широко використовуються по всій Україні. Їх використання дозволяє прискорити монтаж залізобетонних конструкцій, позбутися арматурних відходів та скоротити виробничий цикл.
Замовляючи виробництво арматурних каркасів (плоськихоб’ємнихдля паль) у нашій компанії, ви маєте такі привілеї:
– У стислі терміни отримуєте готовий якісний виріб, що повністю відповідає кресленню та проекту, які були погоджені із замовником;
– Ви позбавляєтеся арматурних відходів, за які сплачуються гроші;
– Рентабельність виробництва та продуктивність праці вашого виробництва підвищуються.
Виготовлення та монтаж металевих каркасів
Компанія МеталСервіс виробляє арматурні каркаси на підвісних зварювальних апаратах. В’язка здійснюється за допомогою арматурних фіксаторів, виготовлених із пружинної сталі. Завдяки сучасним технологіям арматурні каркаси мають більшу надійність, а також економиться більше часу на будівництво і скорочуються арматурні відходи.
Нам можна довіряти будь-якій складності роботи з виготовлення металоконструкцій.