Виготовлення бурових шнеків

Бурові шнеки є видом обертального буріння, який має свої особливості, серед яких поєднання процесу поглиблення свердловини з видаленням продуктів руйнування, одержуваних при шнековому бурінні.
Бурові шнеки призначені для транспортування породи (пухкої та м’якої) під час буріння свердловин спеціальними долотами, що належать до лопатевого типу лазерного різання металу. Шнеки можна з’єднувати за допомогою трьох або шестигранників, які передають момент обертання, а також пальців, які сприймають осьове зусилля.
Перевагами шнекового буріння є:
– Відмінна механічна здатність здійснення буріння;
– Мінімальні тимчасові витрати на монтаж-демонтаж шнека;
– Немає потреби у воді для здійснення промивання.
Компанія Метал Сервіс, яка відома на території України, як надійний та серйозний виробник різних господарських та промислових металевих конструкцій, у найкоротші терміни здійснює виготовлення бурових шнеків Київ.
Бурові шнеки, вироблені професіоналами нашої компанії, мають бездоганну якість і можуть бути використані в різних галузях. Основною перевагою співпраці з нашою компанією є виробництво бурових шнеків із високоякісного металу за низькими цінами та в стислий термін.
Слід зазначити, що ми виробляємо бурильні шнеки, які мають чудову зносостійкість завдяки навертанню спеціальної сталевої смуги на зовнішню сторону або шляхом виробництва наплавлення стійкого сплаву. Одним словом. Завдяки багаторічному досвіду роботи в даній сфері та укомплектованості виробничих цехів сучасним обладнанням, ми є надійним виробником таких металевих виробів, як бурильні шнеки.