Виготовлення бігбордів

Бігбордом називається вид рекламного щита, а точніше найбільший його різновид, тобто бігборд являє собою рекламну конструкцію, що окремо стоїть, яка може бути під замовлення за бажанням замовника оснащена підсвічуванням.
Українська компанія Метал Сервіс вже багато років займається виготовленням таких рекламних щитів різних розмірів. Виготовлення бігбордів Київ – один із численних напрямків діяльності нашої компанії. Ми виробляємо як горизонтальні, так і вертикальні бігборди, а також одно-, дво- та тристоронні рекламні щити.
Якщо вам необхідно зробити бігборд, щит або стенд сміливо замовляйте його в нашій компанії і ми гарантуємо, що в стислий термін ви отримаєте готовий виріб , яке ми виготовимо з якісних матеріалів, акуратно та надійно. Величезний досвід, цехи, оснащені інноваційним обладнанням та індивідуальний підхід до кожного замовника, дозволяють нам бути компанією, яка пишається своєю бездоганною репутацією.
Виготовлення бігбордів на замовлення
Наша компанія має ряд переваг над  іншими аналогічними підприємствами, адже ми маємо власну виробничу базу та найкращих високопрофесійних фахівців, які виконують роботу з використанням прогресивних технологій.
Наша компанія за багато років роботи вже має постійних замовників, які повністю довіряють їй, оскільки вперше звернувшись до нас, переконалися в тому, що ми серйозно та якісно виконуємо замовлення, суворо дотримуючись термінів, поставлених замовником. Крім того, ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного замовника і можемо за необхідності порадити оптимальний варіант зведення тієї чи іншої металевої споруди. Ми раді будемо зробити для вас бігборд, який приноситиме вашій фірмі дохід, а значить зробить вас успішнішим і багатшим.