Виготовлення вагончиків, побутівок, контейнерів

Будівельні вагончики або побутовки, являють собою, як правило, невеликі розміри контейнера площею не більше 20 квадратних метрів. Хоч і площа металевих вагончиків невелика, але дуже зручно їх використовувати як приміщення різного призначення (душова, роздягальня, склад, гуртожиток).
Виготовлення металевих вагончиківпобутовок і контейнерів є досить складним процесом, в якому задіюється необхідне обладнання, навички робітників та металоматеріали (каркас, профільна труба, профнастил і так далі).
Основною перевагою такого роду побутівок є їхнє швидке переміщення з місця на місце, легкість установки, яка не потребує особливих навичок.
Виробництво металевих вагончиків, побутовок, контейнерів в Києві на замовлення компанією Метал Сервіс здійснюється за сучасними технологіями. Ми виробляємо металеві вагончики та контейнери всіх типів, тому якщо ви бажаєте придбати складський вагон, будівельну побутівку, ми швидко та якісно виготовимо будь-який металевий контейнер, який повністю відповідатиме вимогам замовника.
Металевий контейнер
Слід зазначити, що наша компанія може за бажанням замовника укомплектувати вагончики та побутовки з металу всім необхідним. Крім того, ми можемо готовий виріб доставити до будь-якої точки України і зібрати вже на місці замовлену споруду.
Чому можна довірити виготовлення металевих контейнерів? BE%D0%B2%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5-%D0%B2%D0%B0%D0%B3%D0%BE%D0%BD%D1%87 %D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%B2-%D0%B8-%D0%B1%D1%8B%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%BA /”>вагончиків або побутівок саме нам:
  • Ми вже протягом багатьох років пропонуємо послуги, серед яких і виробництво залізних контейнерів тощо;
  • Завдяки наявності сучасного обладнання та використанню передових технологій ми виробляємо якісні металеві конструкції, які відповідають ГОСТам та всім вимогам клієнта;
  • У нас працюють лише найкращі та досвідчені фахівці, які мають відповідну освіту та серйозне ставлення до роботи;
  • Огромне значення ми приділяємо нашій репутації, тому до кожного замовника намагаємося знайти індивідуальний підхід і завжди виконуємо замовлення навіть більших обсягів у заздалегідь обумовлені терміни;
  • Ми виготовляємо всі металеві конструкції та елементи тільки з високоякісних матеріалів;
  • Дорожнім кожним нашим клієнтом і робимо все, щоб він залишився задоволеним і звертався до нас ще.