Виготовлення вагончиків та побутівок

Вагончики та побутівки є модульними та мобільними спорудами. Будівельні вагончики та побутовки можна сміливо назвати повноцінним приміщенням, яке придатне для житла та вирішення аналогічних завдань. Використовуються вони як приміщення тимчасового проживання будівельних бригад та робітників різних організацій та підприємств. Тому ці мобільні споруди користуються високою популярністю і щороку попит на виготовлення вагончиків і побутівок Київ збільшується.
Компанія Метал сервіс спеціалізується на виготовленні різних мобільних будівель, як переносних, так і на колесах.
 Вагончики з металу Металеві вагончики
 Металеві побутовки  Побутівки з металу
Будівельні побутівки та вагончики – це лише мала частина продукції, яку ми виробляємо.
Модульні швидкобудуюємі будівлі монтуються нашими професіоналами, як правило, за один день. Ми виготовляємо легкі маленькі та великі вагончики та побутовки, які чудово підійдуть для використання як житлові, торгові та виробничі приміщення.
Усієї нашої продукції не потрібне фарбування стін та прокладання електропроводки, оскільки вони готові на 100%. Повірте, ми точно знаємо як зробити гарну та дешеву річ. Тому всі наші споруди виробляються із суворим дотриманням усіх правил теплозбереження та вимог до цих модульних споруд.
Побутівки металеві або вагончики є універсальними в експлуатації і часом просто незамінними спорудами для зведення офісів для адмінперсоналу, господарських блоків. Вагончики та побутовки є відмінним варіантом дуже швидкого спорудження житла для робочих будмайданчиків. Тому вони можуть служити за потреби як офісна будівля, і як кімната відпочинку, а також місцем, де можуть проживати робітники. Найчастіше вагончики та бутівки встановлюють на будмайданчиках, промислових об’єктах, і там, де формуються рятувальні та туристичні бази. Блок-контейнер дуже зручний для віддалених від населених пунктів місць, де проводяться будівельні роботи.