Виготовлення козирків із нержавіючої сталі

Такі привабливі конструкції архітектури як козирки широко використовуються для різних фасадів будівель, а точніше їх завданням є захист від усіх атмосферних опадів та сонця. Нинішні матеріали дозволяють створювати найрізноманітніші форми, будь-яке забарвлення таких конструкцій, тому козирки над дверима будівель дарують їм унікальність, надійність та гідність. Компанія Метал сервіс пропонує козирки, ціна на які дуже демократична.

На Ваше замовлення наша компанія виготовить козирки з різних матеріалів. Наприклад, зараз найбільш популярними є козирки з нержавіючої сталі з покриттям з полікарбонату, скла і так далі. Виготовлення козирків із нержавіючої сталі Київ нашими фахівцями здійснюється в стислий термін, при цьому всі ваші побажання будуть враховані. Наші козирки прикрасять будь-яку подобу будівлі і при цьому гарантовано прослужать десятки років.
Нержавіюча сталь – це один із найпоширеніших матеріалів для виробництва металоконструкцій різної складності: поручні, козирки, опори, сходові огорожі, рекламні споруди, конструкції та інше. Нержавіюча сталь має привабливий зовнішній вигляд – хромовані поверхні, що переливаються на сонці і є ознакою сучасності, стилю і надійності. Нержавіюча сталь використовується також при виробництві козирків як криючий матеріал, який може мати будь-який колір, який забажає замовник. У нас ви можете замовити та купити козирки з будь-яких матеріалів.
Виготовлення козирків з нержавіючої сталі
Чорна сталь теж є надійним і довговічним матеріалом, якщо її порівнювати з нержавійкою. Але ось на відміну від останньої, чорна сталь не має такого блиску як нержавіюча сталь, її стійкість до погодних сюрпризів забезпечується шляхом нанесення на її поверхню антикорозійної фарби або емалі. Плюсом навісів із чорної сталі є їхній ефектний і привабливий вигляд, якщо такий навіс буде додатково прикрашений елементами художнього кування, а мінусом – необхідність періодичного перефарбовування, на відміну від нержавіючої сталі.