Виготовлення козирків із полікарбонату

Важливою деталлю екстер’єру будь-якої споруди є його вхід, над яким зазвичай встановлюють козирок. Козирок – це конструкція, яка захищає людей, що входять до будинку, від дощу, бурульок та снігу, а також надає споруді закінченого та привабливого архітектурного образу. У наші дні надзвичайно популярними стали козирки з полікарбонату, що представляє собою новий матеріал, який має цілу низку переваг.
Властивості полікарбонату
За своєю будовою такий матеріал, як полікарбонат буває стільниковим та монолітним, за фарбуванням – кольоровим та прозорим. Цей матеріал має незначну вагу – в середньому 1,5-3,5 кг/м², тому з нього створюють оригінальні, легкі та міцні конструкції.
Товщина полікарбонатного пластику, який має вигляд листа, становить від 4 до 20 мм. Він гнучкий, міцний, має хорошу термоізоляцію, пропускає близько 89% світла, стійкий до негативних впливів навколишнього середовища: у діапазоні температур від -400 до +1200 його властивості залишаються незмінними.
Козирок з полікарбонату
Виготовляють козирки з різноманітних матеріалів: нержавіючої сталі, чорного металу, алюмінію з порошковим покриттям, особливо міцного скла, дерева, пластику або полікарбонату. Також можлива будь-яка комбінація таких матеріалів. Якщо основою під козирок застосовуються метал, то ця основа може бути звареною або кованою. При поєднанні з куванням козирки з полікарбонату надають будівлі респектабельний і оригінальний вигляд.
Крім того, якщо витончений козирок з полікарбонату встановити над входом до якогось магазину, то це буде додатковим методом залучення покупців, оскільки розміщена на козирку реклама притягуватиме погляд.
Наша компанія виконує виготовлення козирків з полікарбонату Київ будь-якої складності та конструкції. Ми готові виготовити круглі, одно- або двосхили, овальні і навіть химерно вигнуті козирки.