Виготовлення конструкцій з металу на замовлення

Виготовлення конструкцій з металу

Компанія «Метал Сервіс» займається створенням якісних недорогих металоконструкцій, а також пропонує покупцям готову металопродукцію та продукт із металу на індивідуальне замовлення. Власний завод, з передовим обладнанням, дає можливість нам створювати виробництво металоконструкцій різного ступеня складності у всіх необхідних для клієнта обсягах.

Абсолютно вся продукція нашого металоцеху виробляється на сучасному високотехнологічному обладнанні та відповідає державним запитам, що пред’являються до цих різновидів виробів згідно з ГОСТом та СНіПом. Своя виробнича база дає можливість нам істотно знижувати собівартість товарів з металу, а високий рівень професійної підготовки працівників гарантує таку ж високу якість готової продукції.

Ми робимо відмінну пропозицію роздрібним клієнтам та оптовим замовникам. Широкий асортимент стандартних та специфічних виробів з металу, в раціональні терміни виконуємо замовлення на виготовлення металоконструкцій будь-якої складності, пропонуємо високоякісну продукцію за невисокими цінами, здійснюємо доставку та монтаж виробів з будь-якого виду металу.

Основним принципом нашої роботи вважається неповторний підхід до будь-якого клієнта та гранична увага до будь-якого замовлення. Ми охоче зустрічаємо нових клієнтів, будуємо постійні відносини з постійними споживачами, пропонуємо дилерам дуже вигідну та гнучку систему знижок та цікаві умови спільної роботи. Металоцех нашої компанії виготовляє широкий асортимент стандартної продукції та легко випускає неординарні продукти з металу, виготовлені за індивідуальними планами. Ми робимо чудові пропозиції замовникам та торговим мережам. Працюючи з нами, ви отримаєте нові можливості!