Виготовлення контейнерів

Компанія Металсервіс є однією з провідних на ринку швидкомонтованих мобільних конструкцій. Адже ми не лише займаємось продажем, а й виготовленням металевих контейнерів. Власне виробництво у Києві дозволяє нам встановлювати на наш металопрокат та металеві конструкції конкурентоспроможні ціни.
Виготовлення контейнерів Київ – дуже трудомісткий процес і лазерне різання металу, тому ним займаються лише великі компанії, які мають цехи, оснащені всім необхідним обладнанням. На нашому виробництві контейнерів використовуються сучасні технології та передове обладнання. Кожен наш співробітник чітко знає всі етапи виробництва та професійно виконує свою роботу. Наш персонал має серйозний виробничий досвід, має відповідну кваліфікацію і працює багато років на цьому ринку.
Завдяки цьому наша компанія може впевнено виставляти терміни виробництва контейнерів, які зараз на ринку України є одними з найкоротших.
Контейнер є модульною конструкцією, що виготовляється з металевого каркаса, обшиту металевим листом. Така конструкція є звареною, що виключає «ведення контейнера» під час його доставки та використання. Дах контейнера виготовляється з металу, має стандартне утеплення – 50 мм, але за бажанням клієнта, можна утеплити його до 100 мм. Зсередини ми обробляємо контейнер:
  • вагонкою,
  • пластиковими панелями,
  • оргаліт,
  • панелі МДФ та інші матеріали за вашим бажанням.
У нас ви можете купити контейнери, які мають високу якість складання. Також ми виготовляємо їх на замовлення. Ціна на виготовлення дуже приваблива.