Виготовлення ларьків

Компанія Металсервіс виготовляє кіоски з дуже якісних, сучасних та екологічно чистих матеріалів на замовлення. Ми здійснюємо виготовлення на замовлення кіосків і оснащуємо їх усіма необхідними зручностями та пристроями (стелажі, ¦ролети, тенти та багато іншого). Таким чином, якщо ви звернетеся до нас, то наша компанія зможе виконати практично всі ваші побажання щодо дизайну, матеріалів та оснащення вашого кіоску.
Наші кіоски ідеально підходять для маленьких магазинів, оскільки вони мають високу міцність, тому що їх основою є досить жорсткий металевий каркас. Ларьки Київ мають відмінну мобільність – легко перевозяться краном-маніпулятором і мають чотири петлі для здійснення багаторазових переустановок. %B7%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%B0%D1%8F-%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%BA%D0%B0-%D0 %BC%D0%B5%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%BB%D0%B0/”>плазмового різання.
Легкість і простота установки в місці експлуатації: досить добре підготувати під ларьок рівний майданчик, або, зробити тумби по периметру кіоску. Хороша стійкість до негативних зовнішніх впливів:
  • від дощу завдяки герметичності конструкції;
  • від вологи – використанням пароізоляційної плівки;
  • від морозів – використанням утеплювача.
Монтаж скриньки не вимагає жодних дозволів на встановлення, для безперебійної експлуатації необхідно буде підвести лише електроенергію.