Виготовлення МАФ

МАФи або малі архітектурні форми відносяться до термінології ландшафтного дизайну, а загалом це споруди малих розмірів, досить функціональні та естетичні, що ідеально вписуються в інтер’єр заміської ділянки (парку, саду). Число типів і видів МАФ величезне, тому що під визначенням «малих архітектурних форм» можна розуміти будь-які об’єкти, що створені людиною, з природних і штучних матеріалів, і в роздільності, і в поєднанні, які вносять акцентовані зміни в будь-який ландшафтний дизайн заміської ділянки, парку, саду .
Малі архітектурні форми – досить звичні російській людині альтанки різних планів, форм, призначення, конструкцій (садові лави, огорожі, паркани та нові для заміських ділянок фонтани, садові скульптури, містки, вазони та їх композиції, боскети (огорожі зі сформованих). за допомогою обрізки дерев та чагарників), декоративні освітлювальні елементи, дитячі майданчики,  плазмове різання і так далі.

Найбільш поширеним типом МАФ є альтанки, які можуть виготовлятися відкритими і закритими, зимовими і літніми, стаціонарними і легко піддаються демонтажу, багатокутними або круглими (ротонди), простими та обладнаними мангалом, грилем, піччю, навіть функціонуючими на кшталт. Іноді альтанки роблять готовими під звичайне складання на ділянці, або виконують на замовлення за проектом та з матеріалів, які погоджені із замовником. Основні вимоги до виготовлення металевих МАФ – це зручність, експлуатаційна довговічність і відповідність дизайну заміської ділянки в цілому або якимись окремими елементами, при вимогі замовника використовується ефект контрастного акцентування.

Ціна, за якою у нас ви можете купити МАФи, доступна кожному.