Виготовлення металевих козирків

Козирець – це виріб, покликаний виконувати захисну функцію, і в наші дні є невід’ємною деталлю багатьох будівель. Він не тільки виконує захисні функції, запобігаючи потраплянню дощу та променів сонця на ганок та вхідні двері, а й надає закінченого вигляду будівлі. Виготовлення металевих козирків завжди було актуальною пропозицією і вже протягом кількох століть парадні входи приватних будинків та громадських будівель прикрашалися привабливими козирками, які завжди приносять  естетичне задоволення.
Козирки виготовлення
Зараз особливо популярність таких малих архітектурних конструкцій стрімко зросла. У наші дні по тому, який зовнішній вигляд мають металеві козирки судять про спроможність власника будинку або успішність компанії, яка розміщена в даному будинку. Передове виробництво козирків з металу Київ засновано на накопиченому багаторічному досвіді, який мають наші майстри та застосування найновіших технологій.
Компанія Металсервіс пропонує дуже привабливі зовні козирки металеві, що розробляються за ескізами професійних дизайнерів. За допомогою майстерно виготовлених козирків можна вигідно підкреслити унікальність практично будь-якої будівлі. Наша компанія пропонує міцні та легкі металеві козирки, які зручно та швидко монтуються, але при цьому мають досить тривалий термін експлуатації.
Виготовлення козирків з металу
Особливим попитом у нашій компанії користуються козирки, які є конструкцією з прозорого полікарбонату і металевого каркаса, яка має повітряний і дуже привабливий зовнішній вигляд. Такий козирок виглядає дуже естетично і є оригінальною окрасою будівлі.
Наша компанія пропонує величезний спектр послуг з виробництва металевих козирків будь-якого виду та будь-якої складності. Залежно від конструкції козирки з металу поділяють на арочні, односхилі та двосхили.