Виготовлення металевих колон

Призначенням металевих колон є передача навантаження на ґрунт через фундамент від вищерозташованих конструкцій. Розрізняють металеві колони за типом на наскрізні та суцільні. Крім основного призначення колони з металу, досить часто виконують різні технологічні завдання.
Одним з основних напрямків діяльності компанії Металсервіс є виготовлення металевих колон на замовлення Київ, яке здійснюється зі швелерів, прокатних профілів або двотаврових балок. На сьогоднішній день виробництво металевих колон досить затребуване у зведенні офісних будівель, складських приміщень, виробничих та торгових площ та інших будівель. Без колон просто неможливо звести висотні споруди та будівлі, але й при будівництві невисоких будівель вони теж застосовуються.
Компанія МеталСервіс проектує, виробляє та монтує металеві конструкції та колони будь-якої складності та будь-яких розмірів. Ми маємо власну базу та свій штат співробітників, завдяки чому на гідному рівні здійснюємо такого роду роботи з бездоганною якістю та досить швидко.
Виготовлення металевих колон на замовлення< /div>

У нас ви зможете замовити металеві колони будь-яких розмірів, а якщо необхідно, то наші фахівці можуть їх і встановити. Одним словом, наша компанія є свого роду універсальним партнером, який завжди готовий допомогти вам втілити будь-які ваші задуми щодо зведення різноманітних металевих конструкцій та споруд.
Будівельні колони в будівництві швидкомонтованих будівель є головним елементом будівництва. З їх допомогою можна створювати міцні та надійні каркаси, на які потім кріплять решту елементів. Крім того, балки між собою з’єднують зварюванням або фіксуючими механізмами, завдяки чому такі металеві конструкції мають максимально можливі показники.