Виготовлення металевих навісів

Навіси з металевого каркасу останнім часом набули ще більшого поширення як у приватних будинках та господарствах, так і у громадських місцях. Все частіше металеві навіси використовують як козирки для ганків будинків, критих стоянок, літніх альтанок, балконів. Сьогодні навіс із металевого каркасу перестав виконувати лише захисну функцію; все більше стали встановлювати декоративні козирки та укриття.
Позитивні якості металевих навісів
Настільки висока популярність металевих навісів пояснюється багатьма перевагами цих конструкцій:
Основне призначення навісів – захист від впливу негативних природних явищ: дощ, град, сніг, сонячне проміння. Козирки з металевого каркасу захищають від падіння бурульок та снігу з даху, замерзання порога та сходів на вході до будинку.
Навіс може стати гарним захистом для автомобіля (у разі відсутності гаража) від атмосферних опадів, на дачі або в приватному секторі його можна встановити над дитячим майданчиком, басейном. Іншою перевагою металевого навісу є його практичність. На відміну від будівництва, наприклад, цегляного гаража, який займе багато часу та коштів, встановити металевий навіс можна протягом двох тижнів і обійдеться це у кілька разів дешевше.
Грамотно, якісно виготовлений металевий каркас відрізняється винятковою довговічністю. При належному догляді він може простояти в початковому стані кілька десятиліть. Козирки, навіси створюють багато можливостей для декорування будівель Використання в оформленні балкона, ганку козирка з покриттям з полікарбонату надає будівлі оригінального та акуратного вигляду.
Металева конструкція дозволяє створювати гарні ковані козирки та навіси. Навіси дуже зручні в плані монтажу будь-якої конструкції. Наявність великої кількості металевих профілів та труб, а також різного виду покриттів дозволяє спроектувати навіс, козирок на будь-який смак.
Сфера застосування металевих навісів досить велика, і серед них можна виділити наступні найбільш популярні: виготовлення козирків з металу, виготовлення металевих навісів для машин, виготовлення кованих навісів  і так далі.
Металева конструкція та покриття навісів
Залежно від переваги покупця та призначення навісу для виготовлення використовуються різні матеріали. Металеві профілі та труби розрізняються за перерізом та товщиною стінок. Використання того чи іншого профілю залежить від передбачуваного навантаження. Наприклад, виготовлення металевих навісів для машини вимагає використання профілю діаметром не менше 40 мм та товщиною стінок – 2 мм.
Для покриття навісів найчастіше використовують металевий профільний лист або полікарбонат.
Основною перевагою металевого профільного листа, що застосовується для виготовлення навісів, є його тривалий термін служби – 40-50 років. Металопрофіль є одним із найміцніших покриттів, стійким до механічних впливів, перепадів температури та атмосферних опадів. Він має широку колірну гаму, що дозволяє покупцеві вибрати забарвлення покриття, що сподобалося.
Використання полікарбонату для покриття металевого навісу знаходить застосування у власників офісних будівель, торгових павільйонів, заміських будинків, готелів. Такі конструкції добре виглядають з елементами художнього кування. Перевагою цих козирків, навісів є візуальна естетичність і легкість сприйняття, що надає будові більш солідного та урочистого вигляду. Виготовлені металеві навіси з покриттям із полікарбонату характеризуються досить високою міцністю та довговічністю (не менше 10 років).
Встановлення металевих навісів
Замовити виготовлення та встановлення навісів та козирків можна у спеціалізованому агентстві. Зазвичай, такі роботи виконуються протягом двох тижнів. Процедура встановлення навісу складається з трьох етапів: заливка фундаменту з опорами (стійками), складання металоконструкції за допомогою болтів (розбірна конструкція) або зварювання (стаціонарна конструкція) та нанесення покриття (металопрофіль, полікарбонат). При якісному монтажі такий навіс послужить вам без ремонту не менше 10-15 років.