Виготовлення навісів із нержавіючої сталі

Будь-який парадний вхід або ганок не можуть обійтися без спеціального захисту – навісу. Саме навіс є таким елементом, який необхідний для того, щоб мешканців та гостей будинку захищати від негоди, палючого сонця та небезпечних бурульок. Також навіс перешкоджає попаданню в приміщення атмосферних опадів та вологи, продовжуючи термін служби вхідних дверей. Навіси розрізняють між собою як розмірами, і кріпленням. Компанія Металсервіс здійснює виготовлення навісів з нержавіючої сталі за привабливими цінами.
Навіс – це великий дах, який підтримують стійкі опори. Навіси не тільки захищають поверхню, над якою вони були встановлені, але й надають Вашій будівлі сучасного та стильного вигляду. Навіс можна використовувати як веранди, літнє кафе, паркування.
Чим же такий гарний навіс із нержавіючої сталі? У виробу з цього матеріалу є багато переваг: воно має гарну міцність, антикорозійні властивості, що гарантує тривалий термін експлуатації (до 100 років), ніколи не втрачає форму через температурний перепад, а також ефективно захищає Вас від дощу, снігу та граду. Безпосередньо покриття самого навісу виготовляють із таких матеріалів: зі скла, стільникового або монолітного полікарбонатів, які створюють ефектне покриття, що має унікальну форму, що, у свою чергу, надає всій конструкції сучасного, привабливого та витонченого вигляду. Дані матеріали добре пропускають світло і в той же час надійно захищають Вас від негоди та негативних ультрафіолетових променів.
Виготовлення навісів з нержавіючої сталі
Надійні, якісні навіси з нержавіючої сталі Київ Ви можете придбати у нас на замовлення. Ми розробляємо, проектуємо та виготовляємо навіси з нержавіючої сталі будь-якої складності для кожного об’єкта індивідуально. Вам потрібно тільки зателефонувати нам, і в найкоротший термін ми виготовимо для вас навіси з нержавіючої сталі. Ціна на наші вироби дуже приваблива.