Виготовлення навісів із полікарбонату

При впорядкуванні присадибної території в сучасному світі нерідко застосовуються навіси та козирки з полікарбонату, що відрізняються привабливими зовнішніми видами та доступністю у фінансовому плані. Виконати їх монтаж можна і самостійно, але для досягнення бажаного ефекту та тривалого терміну експлуатації рекомендується звернутися за професійною допомогою фахівців, знайомих з усіма особливостями та нюансами цієї справи.

Дачні навіси, прибудовані до будинку, здатні не лише створити сприятливі умови для відпочинку, а й оригінально доповнити екстер’єр самої будівлі. Допускається використання навісу з полікарбонату для басейну як альтанки або майданчика під транспортний засіб. Таке укриття дозволить уникнути негативного впливу ультрафіолету, сховатися від дощу та снігу, перешкодити проникненню протягів та бруду (особливо при спорудженні навісу для басейну).

Виготовлення навісів із полікарбонату у Києві на найвигідніших умовах здійснюється заводом металоконструкції «Метал сервіс». Широкий асортименти продукції даного типу дозволяє реалізовувати в життя будь-які ідеї для захисту певного простору від усіх негативних факторів зовнішнього середовища.

Особливості навісів з полікарбонату

Полікарбонат – універсальний будівельний матеріал, придатний для спорудження будь-якої конструкції. В останні роки він все активніше застосовується для облаштування альтанок, що окремо стоять, для тераси, прибудованої до будинку, для автомобільних майданчиків, басейнів, теплиць та інших металевих споруд підвищеного ступеня міцності. Купити навіс із полікарбонату можна у нас за досить привабливою вартістю. Враховуючи різні потреби кожного замовника, ми працюємо за індивідуальними проектами, що дозволяє досягати найвищого результату.

Компанія «Метал Сервіс» займається виготовленням навісів з полікарбонату в Києві протягом тривалого проміжку часу. У роботі використовується матеріал підвищеного ступеня міцності для тривалої експлуатації без ремонту та обслуговування. Всі вироби та конструкції, що виготовляються нами, здатні експлуатуватися в будь-яких кліматичних умовах. При зверненні до нас вас приємно здивують і ціни, що розраховуються, виходячи з товщини та типу матеріалу, а також його витрати.

Навіс або козирок з полікарбонату, виконаний над ганком, дозволяє не тільки забезпечити надійний захист, але й оригінально доповнити екстер’єр будівлі, надавши йому закінченого вигляду. Виробництво металоконструкцій також сприяє наданню каркасу підвищеного ступеня міцності та надійності. Арочні конструкції використовуються для облаштування майданчиків під автомобілі, навісів для басейну, альтанок і т.д. При прибудові до будинку навіси можуть бути і односхилі, що перешкоджають скупченню снігу.

Не меншим попитом в останні роки користується і навіс для басейну з полікарбонату, оскільки дозволяє уникнути активної дії ультрафіолету, протягів і попадання бруду у воду. Це значно підвищує рівень комфортабельності. Конструкція може мати будь-яку форму, конфігурацію та розмір. Аналогічно ми можемо побудувати для вас і оригінальну альтанку, в якій буде приємно проводити час на свіжому повітрі.

У компанії «Метал Сервіс» ви зможете купити навіси з полікарбонату або замовити конструкцію, що відповідає всім вашим смаковим потребам та уподобанням. Ковані вироби обійдуться дещо дорожче, але вони більш практичні та привабливі. Каркас збирається на місці досить швидко, не завдаючи вам ніяких незручностей. Влаштування території за допомогою навісів з полікарбонату – це можливість створити найсприятливіші умови для проживання в заміському будинку. Звернувшись до нашої компанії, ви зможете оцінити всі ці переваги при подальшій експлуатації.