Виробництво металоконструкцій

Компанія Метал Сервіс здійснює виробництво всіляких металевих конструкцій як простих, так і складних, починаючи від типових та закінчуючи індивідуальними проектами (за кресленнями замовника або розробляючи самостійно креслення, дотримуючись вимог клієнта).
Останній варіант найкращий, оскільки ми здійснюємо виробництво металоконструкцій Київ, виконуючи замовлення максимально точно дотримуючись вимог, при цьому ¦намагаючись зберегти кошти замовника.
Слід зазначити, що ми часто отримуємо замовлення на виробництво металоконструкцій за застарілими кресленнями або кресленнями. Отримавши на розгляд документацію, бачимо, що креслення конструкцій розроблено без використання сучасних технологій. Якщо таке відбувається, наші конструктори завжди готові запропонувати замовнику альтернативу. Тобто виготовлення металевих конструкцій з урахуванням усіх факторів, які були перераховані вище. Завдяки такому підходу практично завжди можна знизити металоємність проекту, що розробляється на 10-15%, а іноді і на 25-30%. А це, за сьогоднішньої високої вартості металопродукції, є значною економією, адже для виробництва металоконструкцій вартість відіграє далеко не останню роль.
Виробництво металоконструкцій на замовленняПеревагою нашої компанії перед іншими подібними підприємствами є добре організована структура, завдяки якій навіть досить складні та об’ємні роботи з виробництва металоконструкцій на замовлення можна значно стиснути в термінах виготовлення. Адже наші цехи обладнані сучасним обладнанням із високою продуктивністю, у них працюють справжні професіонали, які мають великий досвід.

Одним словом, процес розподілу замовлень у нашій компанії є плановим, відпрацьованим та продуманим. Отже, замовник гарантовано отримає замовлення високої якості у визначений термін.

Ми готові виробити металеві конструкції будь-якої складності в короткі терміни, при цьому всі елементи конструкцій, які ми виконуємо, гарантовано відповідатимуть усім вимогам, що висуваються замовником, а також існуючим ГОСТам.
Переваги нашої компанії:
  1. Цехи Металсервіс укомплектовані інноваційним технологічним обладнанням;
  2. На всіх ділянках працюють висококваліфіковані та досвідчені фахівці.