Вхідні групи з нержавіючої сталі

Вхідні групи з нержавіючої сталі – це свого роду рекламні елементи. Кожна вхідна група відрізняється дизайном та неповторністю виконання. Навіть класифікуючи їх за типами, за легкого пошуку можна знайти загальні конструкційні закономірності. Нижче наводяться типи входних груп, які наша компанія здатна виготовити з нержавіючої сталі. В нашій компанії можна купити вхідні групи недорого та з гарантією якості.
Вхідні групи автосалонів
Це, мабуть, одні з найсучасніших споруд даного типу. У їх виготовленні ми використовуємо лише передові технології та якісні матеріали. Над створенням ексклюзивних видів автосалонів працюють наші досвідчені дизайнери. Звичайним рішенням для цієї вхідної групи вважається великих розмірів монолітний портал на вході, над яким розміщують логотип автоконцерну, який обладнаний підсвічуванням.
Вхідна група автосалону
Вхідні групи офісних центрів
Це, як правило, великі двері, над якими розміщується назва офісу. Ця група може бути доповнена пілонами з переліками орендарів та повним або частковим оздобленням вхідного порталу композитними матеріалами, що надає їй особливої ​​солідності.
Вхідна група офісного центру
Вхідні групи торгових центрів
Ця група є головною частиною фасаду, який прикрашений світловою рекламою, що містить назву торгового центру. Найчастіше доповнюється великих розмірів захисним козирком, що є будівельним елементом та проектується разом із самим торговим центром, а також його зазвичай доповнюють рекламні елементи вхідних груп.
Вхідна група торгового центру
Вхідні групи ресторанів
До цієї вхідної групи можуть входити двері, козирок, навіс, підсвічування, декоративні елементи, склопакети, тамбур та інше.
У наші дні вхідні групи з нержавіючої сталі є невід’ємною частиною будь-яких фасадів сучасних споруд житлового та нежитлового типу. Виготовлені з матеріалу високої якості з використанням передових технологій, вони захищають приміщення від опадів та сторонніх шумів, створюючи атмосферу вишуканості та гостинності. Виконані з нержавіючих каркасів та парадних дверей з абсолютно безпечним склінням, такі вхідні групи відповідають вимогам сучасного будівництва та архітектури. Найчастіше в якості каркасів використовуються нержавіюча сталь або алюміній, які дозволяють виготовляти найсміливіші та найрізноманітніші композиції. Крім того,  вхідні групи з нержавіючої сталі мають такі переваги: ​​міцність, довговічність і зручність експлуатації.
Вхідна група ресторану
Вхідні групи з нержавіючої сталі для офісів, готелів, банків, вокзалів, супермаркетів, які ми виконуємо за індивідуальним ескізом, можна оформити з використанням пластикових вікон і дверей з матового та кольорового скла, скла з малюнком , і навіть можуть створюватися залежно від фірмового стилю конкретної компанії. Завдяки можливості втілювати будь-які дизайнерські рішення, вхідні зони, які ми виготовляємо, гармонійно вписуються в будь-який фасад будівлі, надаючи йому індивідуальності та шляхетності.

Але зони входу повинні відповідати загальному стилю і при цьому відповідати всім завданням функціональності. Так для споруд з великим людським потоком встановлюють тамбури та двері різної модифікації, які відповідають усім вимогам безпеки. Ці вхідні групи Київ забезпечують міцність та ергономічність, а також звуко- та теплоізоляцію.

Пластикові та скляні складові вхідних груп можна виконати будь-якого кольору, що дозволить зробити дизайн будівлі яскравішим та індивідуальнішим.
Вхідні групи з нержавіючої сталі
Виготовлення вхідних груп з нержавіючої сталі – одна з основних сфер діяльності компанії Металсервіс. Наша компанія є надійним партнером-професіоналом, який завжди готовий запропонувати рішення будь-якого завдання, пов’язаного з облаштуванням вхідних зон за привабливими цінами.
Наша компанія здійснює виготовлення вхідних груп з нержавіючої сталі в стислий термін та за доступними цінами. Ціна – основна перевага нашої продукції.