Відбійники дорожні

Відбійники – це металеві конструкції, які встановлюються вздовж доріг для того, щоб запобігти зіткненню автомобіля із зустрічним транспортом або з’їзду транспортного засобу з узбіччя. У деяких випадках відбійники дорожні запобігають виходу тварин та пішоходів на проїжджу частину. Слід зазначити, що такі пристрої іноді використовуються при виконанні будівельних робіт на територіях, що є під’їзними.

Дорожні відбійники в Києві виробляють із гнутого металопрофілю і мають таку будову:

  • Стійки, виготовлені з міцної сталі;
  • Консолі;
  • Балки.

Поєднуються ці елементи між собою за допомогою болтів або зварюванням. Слід зазначити, що відбійники покривають спеціальними сплавами та антикорозійними фарбами, які запобігають цим пристроям негативного впливу навколишнього середовища. Крім того, відбійники можуть мати і додаткові елементи – покажчики чи світловідбивачі.

Дорожні огорожіКомпанія МеталСервіс виготовляє огорожі дорожні Київ кількох типів. Це:

  • Односторонні. Використовуються для монтажу вздовж проїжджої частини. Вони перешкоджають з’їзду транспорту.
  • Двосторонні – встановлюються на дорогах, які мають 4 та більше смуг. Запобігають аваріям з автомобілями, що їдуть зустрічною смугою.
  • Мостові. Встановлюють для запобігання виїзду транспорту з проїжджої частини.

Наші висококваліфіковані фахівці готові виготовити будь-які відбійники дорожні Київ з урахуванням технічних умов та наданих замовником креслень.

Виробники, що виробляються, відбійники відповідають усім технічним вимогам, що пред’являються до них. Особливу увагу наші фахівці приділяють кроку стійок відбійників та утримуючої здатності, що відіграє важливу роль, адже від них залежить якість виробу.