Гнутий профіль будь-якої конфігурації

Гнутий профіль застосовується у всіх секторах економіки та будівництва. Для його встановлення не потрібне дуже важке оснащення, а точність монтування досить висока. Наша компанія виготовляє та продає сталеві гнуті профілі різних видів.

Наша головна спеціалізація – виробництво гнутих сталевих профілів. Висота може бути різною, залежно від сфери застосування, навантаження і т. д.. Матеріал – оцинкована сталь та інші матеріали. Профіль гнутий металевий закритого типу може мати розріз прямокутника, сфери або квадрата. Зазвичай замкнутий профіль проводиться так: на специфічному обладнанні спочатку створюється круглий переріз труби, а потім її обтискують у відповідний зріз сталевого профілю. Гнуті профілі використовуються в численних областях – для формування несучих конструкцій, огорож, як облицювальних або декоративних компонентів для дизайну.

Гнутий профільМи також виробляємо та реалізуємо залізні профілі відкритого вигляду. Вони виготовляються з вузько рулонного прокату з товщиною листа від 1,5 до 3,5 міліметрів. Важлива сфера застосування подібних профілів досить широка. Розкриті сталеві контурні профілі застосовуються в будівництві індустріальних і житлових будівель, у виготовленні меблів, для металопластикових вікон, сталевих дверей, монтажних перегородок, навісних стель і т.д.

Наша компанія також виробляє спеціальний металевий гнутий профіль у Києві на індивідуальне замовлення клієнта. Подібний профіль може мати практично будь-який переріз, який вам потрібний. Замовляючи гнутий профіль у нас, ви заощаджуєте час і отримуєте якісні вироби без переплати.