Гнучка арматури

Українська компанія МеталСервіс здійснює згинання арматури у всілякі скоби, хомути, петлі та інші вироби, як стандартні, так і за вашим індивідуальним кресленням. Гнучка арматури Київ виробляється на інноваційному високотехнологічному обладнанні, оснащеному електронним ЧПУ. Застосування сучасних технологій дозволяють виконувати будь-які замовлення, навіть найскладніші з високою точністю згинання кутів та різання.

Гнучка арматури на замовлення

Основні характеристики лінії:

  • максимальна сторона під час згинання за годинниковою стрілкою дорівнює 1800 мм;
  • максимальний кут згинання становить 180 градусів;
  • мірні стрижні мають довжину 6000 мм.
  • арматура може мати діапазон діаметром від 6 до 16 мм.

Продукція, що виробляється шляхом згинання арматури, використовується для влаштування різних арматурних каркасів, виробів із залізобетону монолітного та збірного будівництва, армування кладки з каменю. Крім того, такі вироби можна використовувати як грати, елементи огорож, воріт тощо. Експлуатуючи готову скобозгинальну продукцію клієнт може швидко і точно встановити деталі в проектне положення, завдяки чому можна суттєво скоротити витрати часу та робочої сили, а також нівелювати витрати на відходи арматурного прокату при виробництві відповідних деталей.

Гнучка арматури має очевидні переваги. Замовляючи згинання арматури в нашій компанії, ви гарантовано отримаєте в стислий термін готовий, якісно виконаний виріб, що відповідає вашому ескізу або кресленню. Крім того, вам не доведеться платити за відходи, продуктивність праці підвищується, а ваше підприємство стає більш рентабельним.

Компанія МеталСервіс здійснює згинання арматури навіть великих діаметрів, тому ви сміливо можете довірити нам це. Слід зазначити, що фахівці, які працюють у компанії МеталСервіс, швидко та акуратно виконують усі довірені ним замовлення за конкурентоспроможними цінами.

Оскільки ми протягом багатьох років надаємо послуги на високому професійному рівні, то з нами співпрацюють багато підприємств і виробництва України, оскільки замовивши один раз у нас, вони переконалися в якості та професійному підході до кожного замовлення, до кожного клієнта, а отже стали нашими. постійними клієнтами назавжди.