Грати на вікна

Будь-яка будівля, навіть найпримітивніша, має вікна. Саме вікна приваблюють найбільше грабіжників, особливо якщо вони мають хисткий вигляд. Способів захистити своє житло від проникнення злодіїв досить багато, але найнадійнішим є захист за допомогою віконних ґрат.
Найчастіше решітки на вікна ставлять на перших поверхах, де найпростіше проникнути в приміщення. Звичайно ж, і вони не дають 100% гарантії, що до вас не залізуть злодії, але зате віконні грати Київ відмінно відлякують зловмисників, та й щоб їх демонтувати доведеться неабияк попрацювати, наробивши чимало галасу.
Якщо ви вирішили встановити решітки на вікна свого будинку, то напевно захочете, щоб вони мали витончений та естетичний вигляд. Компанія Метал Сервіс готова виготовити для вас металеві грати на вікна будь-якої складності, з будь-яким візерунком. Ми даємо гарантію, що решітки, виготовлені нашими фахівцями, не будуть надавати вашій оселі тюремний вигляд, а, навпаки, прикрасять її, ставши родзинкою екстер’єру.
Ковані ґрати на вікна  Зварні грати на вікна
Фахівці компанії Метал Сервіс виготовляють будь-які решітки на вікна в Києві: зварні і ковані, що відкриваються і стаціонарні, і глухі і розсувні, і навіть знімні. Одним словом, якщо ви звернетеся до нас, то ми зможемо виконати всі ваші побажання та вимоги, в результаті чого ви станете володарем надійних та стильних решіток на вікна вашого будинку.
Слід зазначити, що якщо ви вирішите обладнати вікна глухими решітками, то хоча б одне вікно має бути оснащене такою, що відкривається, оскільки так належить відповідно до пожежної безпеки. Найбільш затребуваними є решітки, що знімаються, які кріплять до стіни за допомогою болтів, але такі решітки мають один істотний недолік – їх найпростіше зняти. Всі ці нюанси знають наші фахівці, які радо вам порадять оптимальний варіант для вашого житла.