Гільйотини

Верстат, застосовуваний для різання та розкрою листового металу різної товщини з найвищим рівнем точності – це гільйотина для металу, яка успішно використовується нашою компанією, як необхідне обладнання для якісної роботи з будь-яким видом металу.

Гільйотина для металу використовується для нарізки плоских листів, нержавіючої сталі, кольорового, оцинкованого, алюмінієвого та інших видів металу.

Пристрій і принцип роботи даного обладнання полягає в наступному: між ножами гільйотини розміщується металевий лист, а за рахунок верхнього ножа, що опускається, здійснюється різання металу. Завдяки притискному механізму, який утримує аркуш у чіткому нерухомому стані, забезпечується точність різання металу за допомогою гільйотини плазмового різання.

Завдяки такому обладнанню кваліфіковані працівники нашої компанії зроблять точний зріз без наявності зазубрин, вм’ятин та інших пошкоджень покриття металу або його фарбування. Висока якість та точність гарантовані! Гільйотина застосовується як для індивідуальних, так і для серійних замовлень, тому компанія «МеталСервіс» без проблем виконає будь-яку роботу з розкрою та різання листового металу швидко та якісно.