Зварні паркани

Зварні паркани та огорожі

Серед металевих виробів окреме місце посідають зварні огорожі. Це найпростіші, доступніші, не вибагливіші та гідніші довіри вироби.

Зварний паркан являє собою цілу секцію, яка приварюється до опорних стовпів. Ці секції можуть бути виготовлені з металопрокату різного виду: смуг, швелера, куточка, квадрата, кола. Зварні паркани можуть бути виготовлені як із простих секцій, так і з прикрашених художнім куванням. Для таких парканів виготовляють спеціальні металеві стовпи у вигляді труб, монтаж яких полягає в бетонуванні їх у ґрунт.

Зварні огорожі використовуються для огородження території різного призначення. Це можуть бути ділянки: лікарень, прибудинкових територій, парків. паркінгів, бізнес центрів, ділянок, ресторанів, що охороняються. Монтаж зварного паркану не займе багато часу і можливий у найкоротші терміни. Основна частина роботи проводиться у промислових умовах. Для монтажу на місце доставляють вже готові секції та опорні стовпи.

Бездоганно зварені паркани виглядають на нерівній місцевості.
Наша компанія готова взятися за виготовлення паркану абсолютно будь-якого рівня складності. Довірте виробництво паркану нашим фахівцям, і ви зможете спати спокійно з упевненістю у високій якості металевого виробу. Наша команда професіоналів у найстисліші терміни виготовить для вас зварні паркани будь-якого дизайну та складності. Наша продукція відрізняється оригінальністю, доступною ціною та високою якістю.