Каркаси арматурні для паль

Виготовлення арматурних каркасів на замовлення в нашій компанії виготовляють методом зварювання стрижнів, що несуть, з арматурою, яка навивається по спіралі. Завдяки використанню сучасних технологій забезпечується бездоганна якість зварювання, висока продуктивність та точна геометрія арматурного каркасу. Виготовлення каркасів арматурних для паль в нашій компанії здійснюється з дотриманням усіх норм і вимог.
Головним матеріалом для виробництва арматурних каркасів для паль є дріт ВП-1, рифлені та гладкі арматурні стрижні, катанка (гладка, гарячекатана) та арматура (рифлена бухтова) діаметром 6 – 12 мм. div>

Через те, що у багатьох українських містах на будмайданчиках є обмеження на використання забивних паль, через це фундаменти будують за допомогою технологій буронабивних паль.
Каркаси для пальВиробництво каркасів арматурних для паль Київ значно збільшує швидкість встановлення залізобетонних конструкцій, зменшуючи цикл робіт, що виконуються, при цьому позбавляє від арматурних відходів.
Наша компанія виробляє і продає арматурні каркаси для паль високої якості, яке ідеально поєднується з низькою ціною. Переваги замовлення та купівлі арматурних каркасів для паль у нашій компанії очевидні, адже ви отримуєте вже абсолютно готовий виріб, який повністю відповідає кресленню, наданому замовником. Крім того, ви можете бути впевнені в тому, що виріб, виготовлений нами, матиме бездоганну якість, адже на всіх виробничих етапах у нас ведеться жорсткий контроль якості.