Козирки з нержавіючої сталі

У сучасному будівництві велику роль відіграють деталі невеликих розмірів – так би мовити «родзинки» інтер’єру. Козирки з нержавіючої сталі є такими елементами, які радують око і захищають їх від снігу та дощу. Наша компанія виготовляє козирки з нержавіючої сталі на замовлення.
Нержавіючий матеріал винайшли приблизно століття тому, але масово використовуватися в будівництві цього почали зовсім недавно.
Нержавіюча сталь – це сплав заліза з хромом, який є одночасно естетичним, благородним і надійним матеріалом. Завдяки хрому, нержавіюча сталь має антикорозійні властивості та високу стійкість до механічних та хімічних пошкоджень. Тепер ви знаєте, чому ми вважаємо за краще виготовляти козирки саме з цього стійкого матеріалу, який не вимагає особливого догляду. У нашій компанії можна купити будь-які козирки або замовити оптимально вам підходящі.
Козирок, будучи архітектурним елементом фасадів будівлі, надає йому гармонійності, індивідуального екстер’єру та закінченості.
Козирок з нержавіючої сталі

>

Наша компанія виробляє козирки з нержавіючої сталі високої якості та за привабливими цінами. Виготовлені нами козирки забезпечують захист від атмосферних опадів. Козирки з нержавіючої сталі є каркасом з нержавіючої сталі з покриттям з полікарбонату, ондуліну, металопрофілю, металочерепиці, ПВХ, триплексу.
Козирки над балконами, дверима або ганком можуть бути різноманітними: арочними, з похилим або прямим дахом, куполоподібними.
Козирки з нержавіючої сталі Київ мають дуже стильний вигляд. Крім того, завдяки стійкості нержавіючої сталі до негативного впливу зовнішніх факторів, козирки з нержавіючої сталі не втрачають свої якості протягом десятиліть. Ціна нашої металопродукції дуже приваблива.