Козирки з полікарбонату

Кожен погодиться з тим, що і в спекотний, і дощовий день козирки з полікарбонату надійно нас укривають від них. Але це не єдина перевага цих виробів: козирки з полікарбонату ще й прикрашають фасад, запобігають руйнуванню сходів і не дозволяють скупчуватися калюжам перед вхідними дверима, які до того ж не будуть мати негарних потік.
Залежно від дверного отвору та особливостей фасаду, козирки з полікарбонату можуть бути виготовлені у вигляді арки, або традиційно у вигляді двосхилий лопатевого даху. Козирки будь-якої форми також можна прикрасити різними декоративними елементами. У деяких випадках полікарбонатні козирки можна зробити односхилими і посилити конструкцію за допомогою стовпів.
Козирки за своєю конструкцією діляться на два головні елементи: покриття та каркас. Найчастіше козирки покривають сталевим листом чи полікарбонатом. Козирки з полікарбонату Київ на металевій основі забезпечують входу, над яким встановлені, подвійний ефект: метал знижує небезпеку, яку несуть падаючі бурульки, а полікарбонат забезпечує конструкції прозорість і сучасний і більш «повітряний» вигляд.
Козирки з полікарбонату
Завдяки міцності та жорсткості полікарбонатних листів, козирки з полікарбонату витримують значні навантаження – різкі пориви вітру, тиск снігу, механічні пошкодження та удари падають. Дуже важливо і те, що козирки з полікарбонату мають підвищену стійкість до деформацій. Крім того, полікарбонат, як матеріал, хімічно безпечний, не є пожежонебезпечним, до того ж від значно дешевше за метал. Полікарбонат також тривалий час зберігає свій привабливий зовнішній вигляд, тому виготовлення козирків з полікарбонату в наші дні дуже затребуване.