Козирки металеві

Привабливі козирки над входом – це гарний вибір і для багатоквартирних висоток, і для заміських будинків, і для комерційних приміщень.
Козирець є дуже важливою деталлю, що багато в чому формує екстер’єр будинку або офісу, елементом, який справляє перше враження у гостей або проходять повз.
Козирок – це елемент ганку будинку. У наші дні найпопулярнішими є козирки з металу Київ, які мають не лише привабливий вигляд, але також надійні та довговічні, завдяки чому служать довгі роки та вимагають до себе мінімального догляду.
Козирки як ковані, так і зварені повинні виконувати свою основну функцію – захищати ганок і двері від опадів. Саме тому до вибору такого елемента, як козирок, потрібно підходити дуже відповідально.
Також не забувайте про те, що будь-який козирок повинен органічно вписатися у фасад будинку, в його інтер’єр. Металеві козирки в Києві, виконані з використанням різних художніх візерунків, стануть справжньою окрасою кожної будівлі.
Козирки зварені
Зварні козиркиЗварні металеві козирки виробляються шляхом зварювання окремих елементів і перемичок один з одним в один раз продукт. Металеві зварні козирки мають помірну вартість – це їхній основний плюс, як і будь-якого іншого зварного виробу. Зварні козирки здатні впоратися зі своїми завданнями, завдяки чому мають великий попит. Але більш красивими та практичними є ковані козирки.
Козирки кованіКовані козирки

Ковкою називається складна технологія обробки металу. Її суть – деформація розігрітих заготовок методом механічного впливу (пресом або молотом). Кування – ¦трудомістка та технічно складна робота, але проте ковані вироби славляться своїми хорошими технічними властивостями та чудовим зовнішнім виглядом. Ковані козирки – ідеальний синтез краси та практичності.