Контейнери

Конструкція контейнера – це цільнозварний каркас зі сталі з монтажними воротами та вхідними протизламними дверима, з фітингами для здійснення підйому та транспортування сталевого контейнера за допомогою крана. З внутрішніх і зовнішніх сторін каркас обшивають сталевими листами, а між ними в простір поміщають плити теплоізоляційного матеріалу, товщина яких 100 мм. Такі плити забезпечують надійну звуко- та теплоізоляцію. Стіни та дах такого контейнера виготовляються з оцинкованих панелей, які додатково обшивають по краях та зміцнюють сталевими куточками для більшої жорсткості. У торцевій і поздовжній стінах мають прорізи для вентиляції. Підлога контейнера є сталевою посиленою рамою з настилом зі спеціальних листів-ромбів, товщина яких 4 мм.
Контейнери Київ, які ми виробляємо, надзвичайно зручні у використанні: вони забезпечують надійний захист від негативного зовнішнього впливу, не вимагають жодних додаткових приміщень, а також з плазмовою різкою дозволяють функціонувати електростанціям абсолютно за будь-яких температур навколишньої атмосфери, підтримуючи необхідний внутрішній мікроклімат для правильного функціонування обладнання, значно знижують шум, дозволяють проводити ремонт та обслуговування в комфортних умовах.
Ціна, за якою ви зможете придбати контейнери, є конкурентоспроможною. На замовлення ми готові зробити будь-які складності контейнери і в будь-якій кількості.