Корпуси для паркоматів

Паркоматом називається такий прилад, який оснащений GSM-модулем, що дозволяє здійснювати оплату за стоянку різними способами: відправлення смс-повідомлення, оплата готівкою, оплата через кіоски або мережу дистриб’юторів карт паркування, а також через термінал-валідатор.
Ця система забезпечує постійний контроль за паркуванням у вигляді статистики, що відображається суму оплати, дату оплати за паркування, місце паркування та тривалість стоянки.
Відмінними характеристиками паркомату є антивандальна конструкція зі сталі та наявність Wi-Fi, Bluetooth, передавача сигналу GPRS.
Металеві корпуси для паркоматів на замовленняПарктромат може бути оснащений рекламними щитами, додатковим обігрівом та іншими модулями та пристроями.

div>

Виготовлені нашою компанією корпуси для паркоматів сучасні, екологічні, економічні та ергономічні. Завдяки досвіду та великим технічним знанням, накопиченим роками нашими спеціалістами-конструкторами, ми здійснюємо на замовлення виготовлення корпусів для паркоматів та іншого технологічно просунутого обладнання та корпусів для нього. Використовуючи найновіші технологічні рішення та обладнання, ми можемо створювати обладнання будь-якої складності дуже точно.
Для того, щоб задовольнити потреби та побажання наших замовників  ми розробили цілу гаму різних моделей таких пристроїв, як паркомати. Головною рисою такого обладнання є швидка модернізація та актуалізація, завдяки чому забезпечується їхній високий рівень при експлуатації. Крім сучасної електроніки, паркомати оснащуються простим і інтелектуально зрозумілим інтерфейсом, який дозволяє з легкістю здійснювати придбання квитка на паркування.
Паркомати, що створюються нашою компанією Київ мають дуже надійний і стильний корпус, виконаний з якісної сталі. Крім того, дбаючи про стан екології, наші фахівці можуть за бажанням замовника оснастити корпус паркомату сонячною батареєю, яка скоротить витрати електроенергії, а отже й обслуговування даного пристрою коштуватиме дешевше.