Лазерне різання металу

Лазерне різання металу Київ

Лазерне різання металу – найбільш ефективний, сучасний і маловитратний спосіб обробки металів. При лазерному різанні металу, вироби виходять з чітким контуром і якісним зрізом. Ювелірна точність дозволяє отримати виріб абсолютно будь-якого розміру та форми, не існує ніяких обмежень.

Принцип роботи

Лазерний промінь, що має товщину всього 0,25 мм., але має при цьому величезний запас енергії, фокусується на поверхні металу. Це призводить до його плавлення. Таким чином можна проводити обробку сталі та її сплавів, міді, латуні та алюмінію, титану та ін, незалежно від їх теплофізичних властивостей та якостей.

Максимальна товщина листового металу при лазерному різанні:

 1. Лазерне різання сталі. Нержавіюча – до 20 мм.; броньова, чорна та вуглецева сталь – до 25 мм.; оцинкована сталь – до 5 мм.
 2. Лазерне різання алюмінію – до 16 мм.
 3. Лазерне різання титану, латуні та міді – до 5 мм.

Лазерне різання металів практично виключає ймовірність пошкодити і зіпсувати виріб. alignright” src=”/wp-content/uploads/2021/02/lazernaya_rezka_metall.jpeg” alt=”Різання металу лазером” width=”218″ />оскільки ніякого механічного впливу не відбувається.

Деякі особливості якісної роботи

Оскільки всі метали мають різні властивості, їх обробки потрібні різні умови. Щоб результат роботи був прийнятним, лазерне різання металу здійснюється в своєму середовищі для кожного виду металу.

Чорна та оцинкована сталь. Для отримання якіснішого зрізу, різання листового металу проводиться в кисневому середовищі.

Нержавіюча сталь. Багата елементами, що сприяють плавленню, на місці розрізу можуть у великій кількості утворюватися шлаки та засмічення. Щоб мінімізувати цей процес, різання нержавіючої сталі проводиться в азотному середовищі.

Алюміній. При лазерному різанні алюмінію використовуються промислові волоконні лазери. Алюміній має більш високу теплопровідність у порівнянні з іншими металами, тому для його обробки потрібний лазер більшої потужності. Інакше на пористому зрізі виникають напливи та окалини.

Титан. Щоб унеможливити загоряння, різання по металу проводиться при впливі газового середовища (іноді – інертного газу).

Латунь. Якщо лист металу тонкий, його обробляють в імпульсному режимі, якщо його товщина більша, використовується мікроплазмовий режим роботи. Торцевий зріз листа латуні шорсткий і пористий, грат досить легко усувається з нижньої частини листа.

Медь. Має високу теплопровідність і погано поглинає лазерний промінь. Різання мідного металопрокату відбувається на мінімальних швидкостях лазера.

Залежно від виду металу, обсягу роботи та відведеного на неї часу залежить ціна послуги.

Переваги лазерного різання

 1. Висока точність виготовлення виробу за заданими розмірами;
 2. Бездоганна якість;
 3. Мінімальний термічний вплив;
 4. Максимально виключено фізико-механічний вплив: неконтактне різання;
 5. Ідеально рівні та чіткі кути;
 6. Висока швидкість робіт;
 7. Економний крій листа;
 8. На зрізі відсутні окалини;
 9. Можливість виготовити деталі будь-якого розміру та форми;
 10. Висока продуктивність.

При лазерному різанні металів відкриваються нові межі для дизайнерів, проектувальників, будівельників і т. д. завдяки можливості швидко отримати виріб оригінальної нестандартної форми. Вартість виробу буде невисокою, а якість – найкращою! Звернувшись до професіоналів, ви можете бути впевнені, що різання листового металу або труб буде виконано з дотриманням усіх норм, робота буде виконана якісно та вчасно.

Лазерне різання металу – особлива технологія розкрою листового матеріалу прогресивним способом. Вона дозволяє досягти найвищої якості різу, є гарантією максимальної точності обробки матеріалу, дає можливість досягти оптимально високої продуктивності завдяки використанню унікальних властивостей лазерного променя.

Цей метод застосовують для обробки об’ємних заготовок з нержавіючої сталі або кольорових металів, при виготовленні виробів зі складними контурами – ювелірна точність гарантована.

Лазерне різання: переваги інноваційного методу

У списку переваг цього виду металообробки:

 • підвищення продуктивності за рахунок високої швидкості виконання замовлень;
 • можливість мінімізувати кількість обрізків дорогого матеріалу;
 • високоефективна обробка, яка пріоритетніша за інші технології не тільки за швидкістю та якістю, а й за спектром можливостей;
 • можливість обробки невеликих партій металу.

Використання послуги лазерного різання вибирають якщо потрібно:

 • мінімізувати надмірну механічну та теплову дію на метал (наприклад, якщо мова йде про виготовлення виробів з легко деформованого і дуже крихкого матеріалу);
 • виготовити металопродукцію із твердих сплавів;
 • добитися максимально точного різання з ідеальним краєм краю;
 • уникнути дефектів роботи, для усунення яких знадобиться додаткова обробка;
 • максимально точно та якісно виконати фігурне різання будь-якої форми;
 • економічно використовувати матеріал.

Послуги заводу «Метал Сервіс»

Підприємство «Метал Сервіс» займається виробництвом, обробкою та монтажем металоконструкцій, а також надає замовникам послуги з виготовлення виробів з металу, в тому числі з використанням лазерного різання. Компанія може запропонувати своїм клієнтам найкраще поєднання якості виробів та конструкцій з металу та доступної ціни.

Технологія лазерного різання відкриває широкі горизонти для проектувальників, дизайнерів, будівельників завдяки можливості оперативного отримання виробів оригінальної форми. Якщо ви бажаєте, щоб готова продукція була виготовлена ​​за нестандартним ескізом, майстри заводу металоконструкцій «Метал Сервіс» виконають роботу максимально якісно та у встановлені терміни. Замовляючи цю послугу у професіоналів, ви можете бути переконані, що технологічні норми процесу будуть дотримані повною мірою.

Прайс (ціна) на лазерне різання металу

   Товщина, мм< /strong> ЧОРНИЙ МЕТАЛ, ОЦІНКУВАННЯ НЕРЖАВАЙКА
Ціна за 1 м.п. різання, грн Ціна врізання, грн.
без ПДВ/з ПДВ
Ціна за 1 м.п. різання, грн Ціна врізання, грн.
без ПДВ/з ПДВ
без ПДВ з ПДВ без ПДВ з ПДВ
0,5 5,505,50 6,606,60   10% вартості   10% вартості
0,8
1,0 6,00 7,20 10,90 13,08
1,5 7,00 8,40 13,70 16,44
2,0 9,00 10,80 17,90 21,48
3,0 14,00 16,80 31,00 37,20
4,0 17,00 20,40 57,70 69,24
5,0 20,00 24,00
6,0 28,00 33,60
8,0 39,00 46,80
10,0 49,0 58,80
12,0 59,0 70,80

Лазерне різання металу від заводу «Метал Сервіс» – це гарантована якість!