Ларьки

Ларьки являють собою невеликі конструкції з металу, які мають в основному прямокутну форму, скляні вітрини з ґратами. Іноді бувають на колесах, але переважно на цегляній основі.

Класична вистава: скринька – це невелика будова, площа якої становить в середньому 3х3м, з віконцем або прозорою вітриною виготовлена ​​за допомогою плазмового різання. Усередині кіоску може знаходитися один продавець. Ларьки дозволяють торгувати товарами ширвжитку: газети та журнали, сувеніри, прохолодні напої, біжутерія, сигарети.
Як правило, класичні кіоски встановлюють у місцях, де часто спостерігається велике скупчення людей, найчастіше на ринках та зупинках громадського транспорту.
Залежно від призначення ларьки Київ можуть мати різноманітне планування, комплектуватися різним обладнанням і мати різне внутрішнє оздоблення.
Наша компанія виробляє ларьки на замовлення. Ціна, за якою ви можете купити ці металеві конструкції, доступна і конкурентоспроможна. Слід зазначити, що наші фахівці виконують кіоски будь-якої складності і точно вчасно. Якість виробів, виготовлених нами, на високому рівні, адже весь виробничий процес підлягає контролю якості.