Мафи

При виробництві МАФ або малих архітектурних форм використовують лише сучасні та високоякісні матеріали, які мають сертифікат на території України. Всі виробничі роботи проводять досвідчені фахівці, використовуючи професійний інструмент, що дозволяє досягти бездоганної якості робіт, а значить бути впевненими в надійності та довговічності об’єктів МАФ.
Переваги МАФ:
  • Незначні матеріальні витрати;
  • Короткі терміни виготовлення.
Фахівці нашої компанії готові запропонувати кілька варіантів металоконструкцій, а також способи виготовлення та монтажу цих металевих конструкцій, адже і виробництво металовиробів, плазмове різання та їх монтаж – це наш профіль. Звернувшись до нас, Ви робите якісні та довговічні малі архітектурні форми (МАФи Київ).
Виробництво та монтаж металоконструкцій ми здійснюємо на високому технологічному рівні. Для нас виготовлення та монтаж металокаркасу нескладний та швидкий за часом захід.
При виготовленні малих архітектурних форм (МАФ) ми застосовуємо тільки міцний та екологічно чистий матеріал, що має водонепроникні, зносостійкі та стійкі до ультрафіолетового випромінювання та агресивні хімічні речовини властивості.
У нас можна купити МАФи як уже готові, так і під замовлення. Ціна – одна з наших переваг.