Металеві будки для охорони

Металеві будки для охорони – це легкі та невеликі повністю готові металоконструкції, що збираються із сендвіч-панелей, які кріпляться на металокаркас, що несе. На сьогоднішній день, зважаючи на поширення приватних постів охорони та охоронних служб, такого типу КПП стали мати величезний успіх. Втім, клієнти не дарма замовляють саме такого виду будки охорони, адже вони дуже компактні, комфортабельні, відносно недорогі, добре утеплені та готові до експлуатації на 100%.
Наша компанія вже протягом 10 років займається виробництвом та реалізацією найрізноманітніших конфігурацій постів охорони. У нас можна купити або виготовити на замовлення будки для охорони будь-якої конфігурації.
Всі металеві будки для охорони та прохідні Київ, які виробляє наша компанія, є сертифікованою, надійною та якісною продукцією. Всередині будки охорони забезпечено доступ до зовнішнього та внутрішнього освітлення та електромережі.
Слід зазначити, що ми наша компанія дуже цінує свою гарну репутацію, тому вся продукція, що випускається нашою компанією, піддається ретельному контролю якості.
Компанія Метал сервіс готова виготовити якісні, надійні та сучасні будки з металу для охорони. Співробітництво з нами – це якість, довговічність, доступність!
Наші будки для охорони з металу (або пост охорони) повністю відповідають ергономічним вимогам та забезпечують широкий огляд навколишньої місцевості з кількох сторін. Вікна та двері будки для охорони ми можемо виготовити як з полівінілхлориду, так і будь-якого іншого матеріалу, який віддасть перевагу замовнику. Відкидну стулку для прийому передачі будь-яких документів ми можемо встановити в будь-якому вікні будки охорони. Усі будки охорони оснащуються електросхемою з автоматичними вимикачами та електричними розетками. Ціна на будки для охорони влаштує будь-кого.